shutterstock_257792986.jpg
shutterstock_325094936.jpg
shutterstock_100424317.jpg
shutterstock_69976960.jpg
shutterstock_257792986.jpg

Technologia Przyszłości


 

 

 

ŚWIECIMY PROFESJONALNIE

SCROLL DOWN

Technologia Przyszłości


 

 

 

ŚWIECIMY PROFESJONALNIE

LUMIXLED

Wytrzymałość i skuteczność systemu zaczyna się od jakości jego komponentów. Dlatego szczególną wagę LUMIXLED przykłada do wnikliwej selekcji elementów, które wykorzystuje do swoich rozwiązań w dziedzinie oświetlenia LED. 

HiCloud Rozlozona.jpg

LUMIXLED

korzysta tylko z najwyższej jakości produktów wytwarzanych przez niekwestionowanych liderów rynku. Należą do nich firmy, bazujące na niezawodnych surowcach, technologiach i udokumentowanym doświadczeniu w zakresie ich stosowania.

Najważniejsze komponenty lamp to Diody Elektroluminescencyjne Led oraz zasilacze do Led. 

Lumixled używa diody produkowane przez Nichia, Philips, Osram, Cree i Epistar oraz zasilacze produkowane przez Meanwell i Philipsa

to największy w świecie dostawca specjalizujący się w produkcji oraz dystrybucji diod. Wytwarza zarówno luminofory emitujące światło LED, diody laserowe oraz materiały akumulatorowe. Jej produkty znajdują zastosowanie zarówno w oświetleniu ogólnym, jak i w rozwiązaniach dla przemysłu motoryzacyjnego.

niemiecki gigant w dziedzinie produkcji sprzętu i akcesoriów oświetleniowych. Obok firmy GE Lighting i Philipsa jest jednym z trzech największych udziałowców rynku, którego produkty sprzedawane są w ponad 150 krajach świata.

wywodzący się z Holandii producent elektroniki użytkowej, jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie innowacji elektronicznych. Produkuje między innymi najnowocześniejsze lampy, bazujące na technologii LED. 

to jeden z liderów branży oświetleniowej, który wytwarza rewolucyjne dla przemysłu oświetleniowego moduły LED, oferując sprzęt najwyższej jakości w swojej klasie

wywodząca się z Tajwanu firma, tworząca najwyższej jakości oświetlenie LED, nieustannie doskonaląca innowacyjne technologie produkcji swoich komponentów.

pochodzący z Tajwanu koncern jest jednym ze światowych liderów rynku. MEAN WELL posiada ponad 9000 modeli standardowych produktów zasilających, aby zapewnić rozwiązania energetyczne dla wszystkich typów aplikacji.

 

LUMIXLED

bada najnowsze technologie, aby dostarczać innowacyjnych produktów na światowy rynek. Oferowane przez firmę lampy przechodzą następujące testy:

 
 • Kontrola badania temperatury
 • IES test
 • Zintergrowany test sferyczny
 • Test w komorze solnej
 • Test na wibrację
 • Test na upadek
 • Test na wodoodpornośc i wodoszczelność
 • Test na wysoką i niską temperaturę
 • Test na działanie UV (UV aging test)

shutterstock_325094936.jpg

Najnowsze Technologie


Najnowsze Technologie


LUMIXLED

lampy charakteryzują się:

 • Różnymi stopniami ochrony IP (INGRESS PROTECTION) w zależności od potrzeb.
 • Różnymi stopniami ochrony przed uderzeniami IK (IMPACT PROTECTION)
 • Zgodnością z ErP (Energy-related Products) i deklaracją do obowiązkowego oznakowania CE wymagania dla produktów oświetleniowych zgodnie z dyrektywą ErP 2009/125/EC
 • Zgodnością z wieloma innymi dyrektywami w EU oraz standardami regulacji w USA

shutterstock_100424317.jpg

DIODA ELEKTROLUMINESCENCYJNA


 

 

 

 

Light Emitting Diode LED

DIODA ELEKTROLUMINESCENCYJNA


 

 

 

 

Light Emitting Diode LED

Light Emitting Diode LED

Nowoczesna dioda typu Light Emitting Diode (LED) to propozycja dla tych Klientów, którzy chcą uzyskać światło emitowane na zewnątrz z materiału półprzewodnikowego, zamiast z tradycyjnej próżniowej lub gazowej tuby szklanej właściwej dla żarówek i świetlówek CFL.

Działanie diody elektroluminescencyjnej (LED) opiera się na zjawisku rekombinacji nośników ładunku (rekombinacja promienista), które zachodzi w półprzewodnikach, gdy elektrony przechodząc z wyższego poziomu energetycznego na niższy zachowują swój pseudopęd. Podczas tak zwanego przejścia prostego energia elektronu zostaje zamieniona na kwant promieniowania elektromagnetycznego. 

shutterstock_69976960.jpg

ORBITA ŚWIATŁA


ORBITA ŚWIATŁA


LUMIXLED

systemy świetlne posiadają szerokie spektrum świetlne od 2700 K do 6500 K, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Lampy oferowane przez LUMIXLED charakteryzują się MINIMALNĄ stratą strumienia światła w czasie. Można je podłączyć, używając istniejącej już instalacji i przewodów elektrycznych bez żadnych strat.

 

Zapraszamy do Kontaktu