Zaba Duza.jpeg
Hala NEW.jpeg
Unknown-3.jpeg
shutterstock_3628293_KOREKTA_160713a.jpg
shutterstock_308961557.jpg
Zaba Duza.jpeg

Nasze Produkty


Inteligentne Pomysły. Innowacyjne Rozwiązania.

SCROLL DOWN

Nasze Produkty


Inteligentne Pomysły. Innowacyjne Rozwiązania.

Różnorodna i bogata oferta LUMIXLED to ponad dwa tysiące lamp, które znajdują zastosowanie we wszelkich istniejących typach przestrzeni. Mają Państwo możliwość dokonania szerokiego wyboru z wzorów i rodzajów lamp w każdym wariancie zastosowań. Szczegółową ofertę propozycji przygotowujemy adekwatnie do Państwa potrzeb.

LUMIXLED

oferuje systemy oświetleniowe dla różnorodnych segmentów branży oświetleniowej, dbając o indywidualne podejście do każdego projektu. Proponując szeroką gamę produktów i profesjonalną ekspertyzę, uwzględniającą jednostkowe potrzeby Klientów, oszczędzamy ich czas i zapewniamy najlepsze rozwiązania za optymalną do jakości cenę.

Hala NEW.jpeg

Lampy Wewnętrzne


Lampy Wewnętrzne


Nowoczesna przestrzeń, niezależnie od swojego przeznaczenia użytkowego, w związku z dynamiką życia, ciągłym przemieszczaniem się, stawia dziś większe wymagania projektującym ją architektom. Dotyczy to także oświetlenia. Dlatego właśnie LUMIXLED współpracuje z najwyższej klasy projektantami, którzy mają świadomość oczekiwań najbardziej wymagających użytkowników i potrafią im sprostać, dokonując wyboru lamp LED, zgodnie z ich potrzebami wyznaczonymi przez rytm codziennego życia i pragnieniami, by tę codzienność uatrakcyjniać.

W środowisku biurowym, ludzie odbierają większość bodźców poprzez wzrok. A zatem odpowiednie oświetlenie sprawia, że wszystkie zadania są wykonywane łatwiej i szybciej. Odpowiednie oświetlenie, bez odblasków, migotania lub cieni, zmniejsza zmęczenie oczu i bóle głowy.

Unknown-3.jpeg

Lampy Przemysłowe


Lampy Przemysłowe


Profesjonalizm, perfekcja i doświadczenie to atuty, które pozwalają firmie LUMIXLED na wdrażanie swoich systemów na wszystkich możliwach polach. Narzędzia analityczne i wielofunkcyjne technologie umożliwiają rozpoznanie założeń działania przestrzeni przemysłowych i dopasowanie do ich specyfiki i wysokich wymagań właściwych rozwiązań w zakresie oświetlenia.

Perfekcyjnie oświetlone magazyny, hale i zakłady produkcyje to nie tylko komfort pracy, to także bezpieczeństwo. Dzięki zwiększonej widoczności w ruchu maszyn, można zapobiec zagrożeniom w trakcie procesu produkcyjnego. 

Dobrej jakości oświetlenie redukuje także ryzyko wypadków i urazów wynikających z nagłego oślepienia – czyli chwilowego zaniku pola widzenia powstałego podczas dostosowywania się wzroku od światła jaśniejszego do ciemniejszego lub odwrotnie.

shutterstock_3628293_KOREKTA_160713a.jpg

Lampy Zewnętrzne


 

 

 

 

 

 

Lampy Zewnętrzne


 

 

 

 

 

 

Wnikliwa analiza funkcji przestrzeni w kontekście założeń aglomeracji miejskich i wiejskich pozwala na dobór profesjonalnych lamp, które sprawdzają się w środowisku zewnętrznym i spełniają wszystkie swoje funkcje. Jednocześnie stanowią perfekcyjnie wkomponowane elementy w otoczenie człowieka, dbają o jego wygodę oraz zachowanie założeń estetyki przestrzennej.

shutterstock_308961557.jpg

Lampy Specjalistyczne


Lampy Specjalistyczne


LUMIXLED

dysponuje szerokim wachlarzem lamp, które znajdują zastosowanie w przestrzeniach o szczególnych wymaganiach, w laboratoriach, kopalniach, na salach operacyjnych, w ekspozycjach muzealnych, jak również w systemach oświetlenia awaryjnego obiektów i powierzchni zewnętrznych.

Zapraszamy do Kontaktu