shutterstock_196087721.jpg
shutterstock_196087721.jpg

Finansowanie


 

 

 

OPTYMALNE ROZWIĄZANIE W ZAKRESIE FINANSOWANIA

SCROLL DOWN

Finansowanie


 

 

 

OPTYMALNE ROZWIĄZANIE W ZAKRESIE FINANSOWANIA

Kluczem do ekonomicznego wdrożenia inwestycji jest adekwatnie dobrany system finansowania. LUMIXLED kompleksowo realizując swoje projekty w szczególny sposób zadbał o tę cześć przedsiewzięcia, gwarantując swoim Klientom przywilej wdrożenia systemu oświetlenia bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów i nakładów związanych z inwestycją przedsięwzięcia.

Formuła ESCO

Stworzona do tego celu metoda ESCO, gwarantuje przeprowadzenie bezpłatnego audytu energetycznego oraz opracowanie kompleksowego projektu oświetlenia. Program finansowania umożliwia Klientowi wymianę całego oświetlenia na nowoczesny system LED i spłacanie inwestycji z oszczędności uzyskanych, dzięki osiemdziesięcioprocentowej redukcji kosztów zużycia energii z miejskiej sieci elektrycznej w okresie trwania umowy.

Unikatowy model finansowania, w którym podmiot nie angażuje środków własnych, jak w tradycyjnych modelach finansowych, opiera się na czynszu dzierżawnym, który nie powoduje wzrostu wskaźnika zadłużenia Klienta.

Wraz z upływem terminu spłaty, szacowanego na okres od dwóch do czterech lat, Klient staje się wyłącznym właścicielem oświetlenia. W pełni korzysta z oszczędności uzyskiwanych z użytkowania nowego systemu oświetlenia LED. Tym większych, że nie ponosi kosztów ekspolatacji, wymiany elementów czy konieczności ich naprawy. Wytrzymałość lamp LED sięgajaca 12 lat stanowi niedościgniony atut w ekonomii użytkowania oświetlenia LED, proponowanego przez LUMIXLED.

Zapraszamy do Kontaktu